KAMPANYA KODAK HİTİ DNP MİTSUBİSHİ KAMPANYA KODAK HİTİ DNP KAMPANYA KODAK HİTİ DNP MİTSUBİSHİ KAMPANYA KODAK HİTİ DNP KAMPANYA KODAK HİTİ DNP MİTSUBİSHİ KAMPANYA KODAK HİTİ DNP KAMPANYA KODAK HİTİ DNP MİTSUBİSHİ KAMPANYA KODAK HİTİ DNP

KODAK 7000

  • Kategori: TERMAL KAĞITLARI
  • %11indirim
    4.538,72 TL
    4.052,43 TL
  • 337,70 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Kodak 7000 Termal Fotoğraf Kağıdı
Kodak markası ile fotoğraf kavramı artık birbirini tamamlar hale gelmiştir. Dünyaca ünlü olan markanın geçmişi yüz otuz yıl öncesine dayanmaktadır. Pek çok profesyonel fotoğrafçının ilk tercihi olan markanın aynı zamanda üretmiş olduğu birinci kalitedeki termal fotoğraf kağıtları da diğer ürünleri kadar çok talep görmekte ve tercih edilmektedir. Markanın üretmiş olduğu Kodak 7000 Termal Fotoğraf Kağıdı ile fotoğraflarınız hiç olmadığı kadar renkli ve canlı olacaktır. 
Kodak 7000 Termal Fotoğraf Kağıdı Özellikleri
Üstün Kodak kalitesi ve üretim teknolojisi ile üretilmiş olan Kodak 7000 Termal Fotoğraf Kağıdı yüzeyinde yer alan özel koruyucu üst katması sayesinde sıcaklık, uv ışınları ve su gibi zaman içerisinde fotoğraflara zarar verebilecek ola dış etkenlere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Böylece termal baskı ile elde ettiğiniz fotoğraflarınızı uzun yıllar boyunca yıpranmadan muhafaza etmeniz mümkün olacaktır.
İncelemekte olduğunuz fotoğraf kağıdının bir rulosu ile 10x15 santimetre ebatlarında bin yüz kırk adet fotoğraf baskısı alabilir, 13x18 santimetre ebatlarında beş yüz yetmiş adet baskı alabilir ve 15x21 santimetre ebatlarında ise yine beş yüz yetmiş adet baskı alabilmeniz mümkündür. Bu sayılar ile fiyat performans olarak ön plana çıkan Kodak 7000 Termal Fotoğraf Kağıdı geliştirilmiş beyazlık ve parlaklık özellikleri ile de dikkat çeken bir üründür. Bu sayede alacağınız fotoğraf baskılarının kalitesi yüksek olurken aynı zamanda da müşterilerinizin daha memnun olmasını sağlayabilirsiniz.Kodak 305 Termal Fotoğraf Kağıdı da yer almaktadır.
Amatör ya da profesyonel olsun kullandığınız tüm baskı cihazlarınızda her zaman kaliteli ve orijinal sarf malzemeler kullanmanızı önermekteyiz. Aksi taktirde ileride çeşitli sorunlar ve yüksek maliyetli arızalar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bunlara ek olarak Kodak 7000 Termal Fotoğraf Kağıdı kullanarak yapacağınız baskılardaki kaliteyi kalitesiz bir kağıt kullanarak elde etmeniz mümkün olmayacaktır. 
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...